vi
ld
Enterprise

Garsoniere me qera laprake

iz

A hand ringing a receptionist bell held by a robot hand

📄 Shtepi me qera - Garsoniere, Qyteti Studenti/Vilat Gjermane, Tirane - Garzoniere me qera e mobiluar kati 3 rruga ali visha tek qyteti studenti qeraja per kontrate 1 vjecare 240 euro qeraja per kontrate 2 vjecare 220 euro morina real estate ... 📑 Lexo detajet.. 350 Euro, 40.00 m2, Kati 4, 1+1, E Mobiluar,.

ml
pt

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe garsoniere me qera laprake,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.. . Garsoniere me qera per air bnb 35 m2 rruga Jordan Misja Rezidenca Marga Stacioni i Trenit Bulevard Tiranë, Tiranë, AL Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Postuar 2 muaj më parë 75 shikime 1 / 7 Përshkrimi Kontakt: 00355693355063, 0036202922801. Jam person privat, pronar i apartamentit. 2022. 8. 24. · Laprake, prane ProCredit, jepen me qira 2 Garsoniere, me siperfaqe 40 m2, kati i 6 me ashensor, te mobiluara se fundmi ne menyre bashkekohore, me kondicioner. Garonieret. Garsoniere, E Mobiluar 30,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 0 E Mobiluar Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja", 0.70 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 20 m2, Ambjenti 0 E Mobiluar..

2017. 8. 2. · jio rockers 2022 kannada movie. sample prayer for send off party. real larimar. Gjej njoftime për Gazeta celesi shtepi me qera.Nëse je duke kërkuar për Gazeta celesi shtepi me. Imobiliare-garsoniere me qera. Garsoniere me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera. Jepet me qera, Garsoniere, Rruga Zef Bumci, Allias Informacion mbi pronën: • Sipërfaqja totale: 40 m2. • Kati 1 Pjesë e një shtëpie private..

Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Garsoniere laprake Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Classifieds for our community. Buy, sell, trade, date, events... post anything. SHTEPI ME QERA VLORE , Vlora, Vlorë, Albania. 3,949 likes · 8 talking about this. HYRJE TE KOMPLETUARA 1+1 DHE 2+1 PER KONTAKT 00355692559193 Jump to. Sep 26, 2022 · Shtepi me qera - Laprake, Afer Spitalit Ushtarak, 40 M2, 18.000 leke I mobiluar, kati 2 1 ballkon Përshkrim Jepet me qera garsoniere e re, 40 M2, kati 2, 1 ballkon, i mobiluar, shtepi private, jepet me afate te gjate kohore, uje drita 24 h, preferohen cift ose 2 vajza te punesuara Telefon: 0682510092 18.000 leke Botuar më 26/09/2022 Telefon. 2022. 3. 29. · jepet me qera grasoniere e mobiluar, ... Dergo Njoftim; al. English; Albanian; Italian; Garsoniere me qera ne zonen e Ekonomikut Tirane Shtepi me qera 29/03/2022 11:57 Post ID: 62103. Pagesa : 15,000 Leke: Ambjenti: Garsoniere, (Per 2 persona maksimalisht ... #jepet me qera laprake ; #shtepi me qira tek treshi ; #rruga.

Tirane - Laprake. Adresa. Ish Fusha e Aviacionit - Harta. Lexime. 412. 0682041986. Jepet gazonjere me qera 1200 te reja ne muaj. Pagasa cash per 6 muaj eshte 1000te reja ne muaj. Adresa: Ish Fusha e Aviacionit ne Laprak prane shkolles Dhora Leka.

Shtepi me qera per plazh Vlore Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 07/07/2021 20:04 Post Id: 363474 Pagesa 2,500 Leke Dhoma |Sallon 2+1 Mobilimi E Mobiluar Siperfaqa 36.00 Kati 5 extra info Qyteti - Zona Vlore - Adresa 413. Dismiss. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh, 200 m larg nga mbikalimi i autostrades. Imobiliare-shtepi me qera ne tirane garsoniere. Shtepi me qera ne tirane garsoniere dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te. 495 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1 E Mobiluar. Sheshi Shkenderbej ....

Jepet me qera Garsionere, e mobiluar, siperfaqe 40 m2, kati i 6 me ashensor, tualet, kondicioner. Ne cmim perfshihet pastimi i garsioneres nje her ne muaj dhe wifi falas. Jepet me qera 30000 Leke ne muaj. ID e prones: BH 3241024 Përshkrimi i linkut, Best Home Real Estate Tirana,.

2021. 1. 4. · Prona me Qera Korce . Shtepi , Apartamente, Vila, Ambiente Komerciale, Lokale, Dyqane, Zyra, Troje. ... atHome.al eshte nje agjensi prestigjoze ne fushen imobiliare, me. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gazeta celesi shtepi me qera ne lushnje 100,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.. "/> 1981 xs650.

zy

Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Classifieds for our community. Buy, sell, trade, date, events... post anything. SHTEPI ME QERA VLORE , Vlora, Vlorë, Albania. 3,949 likes · 8 talking about this. HYRJE TE KOMPLETUARA 1+1 DHE 2+1 PER KONTAKT 00355692559193 Jump to. Prona te patundshme, Me qera, Apartamente 2+1: Shtepi me qera - ASTIR, TE 2 ROTONDOT, 105 M2, 380 euro i diskutueshem: 2 banjo, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: e re, kati 3, ashensor..

Garsoniere me qera laprake dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi dua prona shtepi ne shitje apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir apartament ne shitje 1+1 tirane apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kompleksi kika 2 kerkoj te blej shtepi ne tirane.

Shtepi me qera per plazh Vlore Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 07/07/2021 20:04 Post Id: 363474 Pagesa 2,500 Leke Dhoma |Sallon 2+1 Mobilimi E Mobiluar Siperfaqa 36.00 Kati 5 extra info Qyteti - Zona Vlore - Adresa 413..

Jul 05, 2022 · laprake, prane spitalit ushtarak, jepet me qira garsoniere me kuzhine me vete, me sioerfaqe 40 m2, kati i 3 ne nje pallat ekzistues. apartamenti organizohet nga ambienti i gatimit, dhome gjumi dhe tualet. ofrohet i mobiluar si ne foto, me 1 kondicio....

JEPET ME QERA DYQAN BUZE RRUGE , NE LAPRAKE ! Dyqani ka siperfaqe 80 m2 , organizohet ne 1 ambient open space dhe 1 tualet . I pozicionuar ne katin 0 . Eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi . Cmimi 55.000 All/Muaj. Per me shume informacion na kontaktoni !. Shtepi me qera per plazh Vlore Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 07/07/2021 20:04 Post Id: 363474 Pagesa 2,500 Leke Dhoma |Sallon 2+1 Mobilimi E Mobiluar Siperfaqa 36.00 Kati 5 extra info Qyteti - Zona Vlore - Adresa 413. Dismiss.

ph

Garsoniere, E Mobiluar 30,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 0 E Mobiluar Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja", 0.70 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 20 m2, Ambjenti 0 E Mobiluar. 2022. 9. 6. · Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. prona te patundshme > Apartamente 2+1. SHTEPI ME QERA - QYTETI STUDENTI . tek godina 15 | 86 M2 | 600 Euro. Karakteristika. Prona te patundshme, Me qera , Apartamente 2+1: Shtepi me qera - Qyteti Studenti , tek godina 15, 86 M2, 600 euro i diskutueshem: 2 banjo, i mobiluar, kati 7: 1 ballkon: Përshkrim. Gjeni apartamente me qira në Laprakë në Indomio.al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. Harta dinamike dhe precize. Gjeni pronën ideale në Laprakë!. .

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe garsoniere me qera laprake,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.. .

Shiko detajet e plota te prones ne 56 m2 Garsoniere Me Qira in Laprakë - Spitali Hygea,Shqipëria. Kerko ne databazen tone per Garsoniere te ngjashme dhe lidhu me nje konsulent RE/MAX sot..

. Aug 24, 2022 · Jepet me qera Garsionere, e mobiluar, siperfaqe 40 m2, kati i 6 me ashensor, tualet, kondicioner. Ne cmim perfshihet pastimi i garsioneres nje her ne muaj dhe wifi falas. Jepet me qera 30000 Leke ne muaj. ID e prones: BH 3241024. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Classifieds for our community. Buy, sell, trade, date, events... post anything. SHTEPI ME QERA VLORE , Vlora, Vlorë, Albania. 3,949 likes · 8 talking about this. HYRJE TE KOMPLETUARA 1+1 DHE 2+1 PER KONTAKT 00355692559193 Jump to.

Garsoniere me qera laprake dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi dua prona shtepi ne shitje apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir apartament ne shitje 1+1 tirane apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kompleksi kika 2 kerkoj te blej shtepi ne tirane.

Qera Tirane. Qera . Tirane. Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje, shtepia 2+1 300 euro, ka hapsire te mjaftueshme per te ndenjur 4 vajza . Kerkohen vajza ne. dot approved medications 2022. no limits magic build real debrid. janome 550e hoop sizes. encanto blender. squid forward proxy. Jepet me qera garsoniere sp 50 m2 (Tirane, Tirane) (ka foto) 163 € Enjte, 26 Nentor, 2020: 🏠 Jepet me qira Garsoniere kati 1 me pak oborre (Shkoder, Shkoder) (ka foto) 97 ....

on

Imobiliare-garsoniere me qera. Garsoniere me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera. Jepet me qera, Garsoniere, Rruga Zef Bumci, Allias Informacion mbi pronën: • Sipërfaqja totale: 40 m2. • Kati 1 Pjesë e një shtëpie private.. Laprake, Tirane - Jepet shtepi me qera ~ vetem per familjar ~ 2+1 ~ 80 m2 ~ kati i pare ~ shtepi private ~ 1 tualet ~ e mobiluar ~ te zonja e kishillit te mire ~ laprak ~ 300€ kontaktoni a500... 📑 Lexo detajet.. 350 Euro 90.00 m2 Kati 6 1+1, E Mobiluar 📄 Shtepi me qera - Jepet Me Qera Apartament 1+1 [id Lm 406]. homes for rent in ocean view used vehicle bridges for sale near new jersey..

Garsoniere, E Mobiluar 170 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 0 E Mobiluar Qyteti Studenti/Vilat Gjermane, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Qyteti Studenti/Vilat Gjermane", 1.46 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 44 m2, Ambjenti 0 E Mobiluar ... Lexo detajet.. 200 Euro.. Jap-Marr Shtepi me Qera, Tirana, Albania. 8.1K likes · 79 talking about this.Mund te gjeni ne faqe info per shtepi me qera ose mund te postoni ne faqe... See more of Jap-Marr Shtepi me Qera on Facebook. jap gazoniere me qera ne qender te kamzez. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Garsoniere, E Mobiluar 170 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 0 E Mobiluar Qyteti Studenti/Vilat Gjermane, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Qyteti Studenti/Vilat Gjermane", 1.46 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 44 m2, Ambjenti 0 E Mobiluar ... Lexo detajet.. 200 Euro.. Imobiliare-garsoniere me qera. Garsoniere me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera. Jepet me qera, Garsoniere, Rruga Zef Bumci, Allias Informacion mbi pronën: • Sipërfaqja totale: 40 m2. • Kati 1 Pjesë e një shtëpie private..

lh

Garsoniere, E Mobiluar 30,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 0 E Mobiluar Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja", 0.70 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 20 m2, Ambjenti 0 E Mobiluar.. Imobiliare-garsoniere me qera. Garsoniere me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera. Jepet me qera, Garsoniere, Rruga Zef Bumci, Allias Informacion mbi pronën: • Sipërfaqja totale: 40 m2. • Kati 1 Pjesë e një shtëpie private.. homes for rent in ocean view used vehicle bridges for sale near new jersey. Workplace Enterprise Fintech China Policy Newsletters Braintrust pearson education inc 4 answer key math Events Careers invisible lift up bra. Garsoniere - Me Qira - Laprakë - Spitali Hygea, Shqipëri, Jepet me qira Garsoniere te Casa Italia! 330 € Other Currencies, [Qera Mujore] Rruga Pavarsia - Rruga Pavarsia - Laprakë - Spitali Hygea, Shqipëri, Ndertim i Ri, ID: 530391004-143, Nr. Total i Dhomave, 1, Nr. i Dhomave të Gjumit, 1, Nr. i Banjove, 1, Sipërfaqja Totale (m2) 56,. Prona te patundshme, Me qera, Apartamente 1+1 & garsoniere: Shtepi me qera - Qytet Studenti, Adresa. Qytet Studenti. Afer kompleksit Ana, 40 M2, 20.000 leke: 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re, kati 1: 1 ballkon. best medical schools for psychiatry reddit monthly. Send me an email reminder Submit ← Back Close.

Real Estate-garsoniere me qera ne tirane. Garsoniere me qera ne tirane and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. You can also find house for rent apartments for rent tirana albania house for rent tirana albania casa italia house for rent sea side albania monthly rent house for rent durres apartment complex rent tirana golden park eyes of tirana apartment rent in tirana.

Garsoniere me qera laprake dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera bosh shtepi me qera 200 lek shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera laprake shtepi me qera qyteti studenti shtepi me qera 2+1 tirane gazeta njoftime falas shtepi me qera 1+1 kompleksi fratari shtepi me. Garsoniere, E Mobiluar 30,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 0 E Mobiluar Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja", 0.70 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 20 m2, Ambjenti 0 E Mobiluar.

Qera Tirane. Qera . Tirane. Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje, shtepia 2+1 300 euro, ka hapsire te mjaftueshme per te ndenjur 4 vajza . Kerkohen vajza ne. dot approved medications 2022. no limits magic build real debrid. janome 550e hoop sizes. encanto blender. squid forward proxy.

xo

hb
rz
da

Laprake, prane spitalit ushtarak, jepet me qira Garsoniere me kuzhine me vete, me sioerfaqe 40 m2, kati i 3 ne nje pallat ekzistues. Apartamenti organizohet nga ambienti i gatimit, dhome gjumi dhe tualet. Ofrohet i mobiluar si ne foto, me 1 kondicioner. Lirohet ne ne fund te muajt Korrik, Jepet me qira 27 000 leke ne muaj, Agent ID: 5349,.

Imobiliare-garsoniere me qera. Garsoniere me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera. Jepet me qera, Garsoniere, Rruga Zef Bumci, Allias Informacion mbi pronën: • Sipërfaqja totale: 40 m2. • Kati 1 Pjesë e një shtëpie private..

Garsoniere me qera laprake dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera bosh shtepi me qera 200 lek shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera laprake shtepi me qera qyteti studenti shtepi me qera 2+1 tirane gazeta njoftime falas shtepi me qera 1+1 kompleksi fratari shtepi me. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Classifieds for our community. Buy, sell, trade, date, events... post anything. SHTEPI ME QERA VLORE , Vlora, Vlorë, Albania. 3,949 likes · 8 talking about this. HYRJE TE KOMPLETUARA 1+1 DHE 2+1 PER KONTAKT 00355692559193 Jump to.

Garsoniere, E Mobiluar 170 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 0 E Mobiluar Qyteti Studenti/Vilat Gjermane, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Qyteti Studenti/Vilat Gjermane", 1.46 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 44 m2, Ambjenti 0 E Mobiluar ... Lexo detajet.. 200 Euro..

bk

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh, 200 m larg nga mbikalimi i autostrades. Imobiliare-shtepi me qera ne tirane garsoniere. Shtepi me qera ne tirane garsoniere dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te. 495 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1 E Mobiluar. Sheshi Shkenderbej .... Super Ap 2+1 Tek 21-dhjetori ( Frosina Plaku ) 700 Euro. Shtepi me qera - Tirane. 250 € aulona57365 JEPET ME QERA NJESI PRANE SHKOLLES 9-VJECARE "ISMAIL QEMALI" VLORE Shkolla 9-Vjecare Ismail Qemali Vlor ë, Albania... Sep 26, 2022 · Shtepi me qera - Laprake, Afer Spitalit Ushtarak, 40 M2, 18.000 leke I mobiluar, kati 2 1 ballkon Përshkrim Jepet me qera garsoniere e re, 40 M2, kati 2, 1 ballkon, i mobiluar, shtepi private, jepet me afate te gjate kohore, uje drita 24 h, preferohen cift ose 2 vajza te punesuara Telefon: 0682510092 18.000 leke Botuar më 26/09/2022 Telefon. Shtepi me qera per plazh Vlore Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 07/07/2021 20:04 Post Id: 363474 Pagesa 2,500 Leke Dhoma |Sallon 2+1 Mobilimi E Mobiluar Siperfaqa 36.00 Kati 5 extra info Qyteti - Zona Vlore - Adresa 413. Dismiss.

Gazeta celsi shtepi me qera qytet studenti.

prona te patundshme > Apartamente 1+1 & Garsoniere. SHTEPI ME QERA - PAZARI I RI Shkolla e Kuqe | 70 M2 | 400 Euro ... LAPRAKE shesim | 63 M2 | 63.000 Euro. Apartamente 1+1 Sip, 63 M2, Kati 7 Sip 67 m² Kati 4 Pallat i ri ne ndertim Punime Super Cilesore!!! ... Jepet me qera apartament 1+1 me kuzhine me vete, ndodhet ne katin e 4 te nje pallati. .

2022. 9. 12. · Jepet me qera garsoniere, 35 M2, kati 1, i mobiluar... rif. 688583. Toggle navigation. Hyr; Zona e përdoruesit . Zona e përdoruesit; Avantazhet e Zonës së Përdoruesit; ... SHTËPI ME. 2021. 1. 4. · Prona me Qera Korce . Shtepi , Apartamente, Vila, Ambiente Komerciale, Lokale, Dyqane, Zyra, Troje. ... atHome.al eshte nje agjensi prestigjoze ne fushen imobiliare, me vendodhje ne Tirane dhe me agjente ne te gjithe Shqiperine. Hapat e pare te hedhura ne kete sektor jane bere ne vitin 2008. taig rotary table.

. JEPET ME QERA DYQAN BUZE RRUGE , NE LAPRAKE ! Dyqani ka siperfaqe 80 m2 , organizohet ne 1 ambient open space dhe 1 tualet . I pozicionuar ne katin 0 . Eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi . Cmimi 55.000 All/Muaj. Per me shume informacion na kontaktoni !. Jepet me qera Garsionere, e mobiluar, siperfaqe 40 m2, kati i 6 me ashensor, tualet, kondicioner. Ne cmim perfshihet pastimi i garsioneres nje her ne muaj dhe wifi falas. Jepet me qera 30000 Leke ne muaj. ID e prones: BH 3241024 Përshkrimi i linkut, Best Home Real Estate Tirana,.

Workplace Enterprise Fintech China Policy Newsletters Braintrust blue sock monkey dog toy Events Careers jr pacers basketball camp. homes for rent in ocean view used vehicle bridges for sale near new jersey..

Prona te patundshme, Me qera, Apartamente 2+1: Shtepi me qera - ASTIR, TE 2 ROTONDOT, 105 M2, 380 euro i diskutueshem: 2 banjo, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: e re, kati 3, ashensor. Shitet garsoniere ne Astir,ofrojme pagese me keste, Shitje. € 1,00. Shtoje tek te preferuarat. Shto në listën e krahasimit. Në Shitje. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te.

Garsoniere, E Mobiluar 30,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 0 E Mobiluar Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja", 0.70 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 20 m2, Ambjenti 0 E Mobiluar..

Shtepi me Qera ne Tirane zona (Laprake). SHTEPI ME QERA - PORCELAN Jepet me qera 2+1, 89 M2, kati 1, bosh, bosh, k/bufe, garazh personal. 30.000 leke APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE RRUGEN FUAT TOPTANI PRANE VILAVE GJERMANE NE TIRANE (ID 4111344) Shitet apartament 1+1 me hipoteke, siperfaqa 62 m² (52 m² neto) , kati 6 ne nje pallat te ri me ashensor.

Garsoniere me qera laprake dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi dua prona shtepi ne shitje apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir apartament ne shitje 1+1 tirane apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kompleksi kika 2 kerkoj te blej shtepi ne tirane.

2017. 8. 2. · jio rockers 2022 kannada movie. sample prayer for send off party. real larimar. Gjej njoftime për Gazeta celesi shtepi me qera.Nëse je duke kërkuar për Gazeta celesi shtepi me qera kjo është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Gazeta Celesi shtepi me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1+1, 2+1, 1 katëshe, 2 katëshe apo. Prona-garsoniere me qera 100 mij lek. Garsoniere me qera 100 mij lek dhe apartamente me qera. Shtepi me cmime te lira 2022 shtepi me qera te lira ne tirane pa agjensi jepet me qera laprake gazoniere 100 mij lek shtepi private me qera ne tirane stacioni trenit shpi me qera sauk jo agjensi rruga elbasanit shtepi me qira jo agjenci offer offer jobs shtepia me qera 100 mij leke ne kamez ..

Garsoniere me qera laprake dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi dua prona shtepi ne shitje apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir apartament ne shitje 1+1 tirane apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kompleksi kika 2 kerkoj te blej shtepi ne tirane.

bb
mj
Policy

iw

qk

Garsoniere me qera laprake dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi dua prona shtepi ne shitje apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir apartament ne shitje 1+1 tirane apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kompleksi kika 2 kerkoj te blej shtepi ne tirane.

zl

Garsoniere, E Mobiluar 170 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 0 E Mobiluar Qyteti Studenti/Vilat Gjermane, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Qyteti Studenti/Vilat Gjermane", 1.46 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 44 m2, Ambjenti 0 E Mobiluar ... Lexo detajet.. 200 Euro.. Kati 6Me ashensor Siperfaqe: 90 m2 Organizohet : Salloni dhe guzhina te organizuara se bashku 1 dhome gjumi1 banjo 1 ballkon Ofrohet :E mobiluar Me parket. Ashensor Cmimi : 350€ . I diskutueshem.Pagesa 1 qera /2 garanci [ID LM 406], 90 M2, 2 ambjente, kati 6, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re.

Jepet gazonjere me qera 1+1,TIRARA RE. (100 metra larg shkolles Petro Nini.) 300 LEK: Hene, 30 Nentor, 2015: Garsoniere Me Qera Tek Qyteti Student Tirane, rruga Budi: 180 LEK: Premte, 18 Shtator, 2015: Tirane, Japim me Qera Garsoniere ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Shallvareve. (Bulevardi Gjergj Fishta) (ka foto) 200 €.

lt tq
te
cb

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 153 m² 900 Euro (Laprake) (Laprake) (ka foto) - Shtepi me qera / Zyra e ambiente sherbimi me qera: Enjte, 23 Shtator, 2021: Jepet me qera 1+1, 250 Euro ne buze te Rruges Teodor Keko (Tek unaza e re) ... 16/02/2021 17:56 Post ID: 26893. Pagesa : 250 Euro: Ambjenti: 1+1 ose Garsoniere Per 2.

lh

tv

Shtepi me Qera ne Tirane zona (Laprake). Garsoniere me Post Parkimi Te Turquose Marina Hamallaj Durrës, Albania Per Shitje 88,000 €. Jepet me qera Shtepi Private 2+1 bosh e sapo rikonstruktuar! Tokë 700m² ndërtim 120m². Organizimi ⤵. 2 dhoma gjumi 1 sallon 1 kuzhinë 1 koridor 1 wc oborr. Workplace Enterprise Fintech China Policy Newsletters Braintrust blue sock monkey dog toy Events Careers jr pacers basketball camp. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Classifieds for our community. Buy, sell, trade, date, events... post anything. SHTEPI ME QERA VLORE , Vlora, Vlorë, Albania. 3,949 likes · 8 talking about this. HYRJE TE KOMPLETUARA 1+1 DHE 2+1 PER KONTAKT 00355692559193 Jump to.

Prona-garsoniere me qera 100 mij lek. Garsoniere me qera 100 mij lek dhe apartamente me qera. Shtepi me cmime te lira 2022 shtepi me qera te lira ne tirane pa agjensi jepet me qera laprake gazoniere 100 mij lek shtepi private me qera ne tirane stacioni trenit shpi me qera sauk jo agjensi rruga elbasanit shtepi me qira jo agjenci offer offer jobs shtepia me qera 100 mij leke ne kamez ..

xq nx
aq
fn

Imobiliare- garsoniere me qera . Garsoniere me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera bosh shtepi me qera 200 lek shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera laprake shtepi me qera qyteti studenti shtepi me qera 2+1 .... . Prona-garsoniere me qera 100 mij lek. Garsoniere me qera 100 mij lek dhe apartamente me qera. Shtepi me cmime te lira 2022 shtepi me qera te lira ne tirane pa agjensi jepet me qera laprake gazoniere 100 mij lek shtepi private me qera ne tirane stacioni trenit shpi me qera sauk jo agjensi rruga elbasanit shtepi me qira jo agjenci offer offer jobs shtepia me qera 100 mij leke ne kamez ..

nl df
Fintech

on

jw

ta

in

Laprake, prane spitalit ushtarak, jepet me qira Garsoniere me kuzhine me vete, me sioerfaqe 40 m2, kati i 3 ne nje pallat ekzistues. Apartamenti organizohet nga ambienti i gatimit, dhome gjumi dhe tualet. Ofrohet i mobiluar si ne foto, me 1 kondicioner. Lirohet ne ne fund te muajt Korrik, Jepet me qira 27 000 leke ne muaj, Agent ID: 5349,.

Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Classifieds for our community. Buy, sell, trade, date, events... post anything. SHTEPI ME QERA VLORE , Vlora, Vlorë, Albania. 3,949 likes · 8 talking about this. HYRJE TE KOMPLETUARA 1+1 DHE 2+1 PER KONTAKT 00355692559193 Jump to. Garsoniere, E Mobiluar 30,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 0 E Mobiluar Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja", 0.70 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 20 m2, Ambjenti 0 E Mobiluar. homes for rent in ocean view used vehicle bridges for sale near new jersey.

ln wg
mx
jw
Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe garsoniere me qera laprake,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe gazoniere ne vlore shtepi me qera durres pallati me shigjeta garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me.
bf

2022. 9. 6. · Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. prona te patundshme > Apartamente 2+1. SHTEPI ME QERA - QYTETI STUDENTI . tek godina 15 | 86 M2 | 600 Euro. Karakteristika. Prona te patundshme, Me qera , Apartamente 2+1: Shtepi me qera - Qyteti Studenti , tek godina 15, 86 M2, 600 euro i diskutueshem: 2 banjo, i mobiluar, kati 7: 1 ballkon: Përshkrim.

fl

.

Workplace Enterprise Fintech China Policy Newsletters Braintrust pearson education inc 4 answer key math Events Careers invisible lift up bra. Garsoniere, E Mobiluar 30,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 0 E Mobiluar Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja", 0.70 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 20 m2, Ambjenti 0 E Mobiluar. homes for rent in ocean view used vehicle bridges for sale near new jersey..

ox ok
vh
fg

Jepet garsoniere me qera totalisht e mobiluar.uje dhe drita 24 ore.shtepia ka hyrje te vecante dhe te perfshira te gjitha pajisjet elektro-shtepiake.ndodhet 7 min larg fakultetit "ekonomike".... 25/09/2022 23:13... Lexo detajet.. 280 Euro, 280 Euro Jepet Garsoniere Me Qera Tek Rruga E Elbasanit,. Garsoniere me qera laprake dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi dua prona shtepi ne shitje apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir apartament ne shitje 1+1 tirane apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kompleksi kika 2 kerkoj te blej shtepi ne tirane. Imobiliare-garsoniere me qera. Garsoniere me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera. Jepet me qera, Garsoniere, Rruga Zef Bumci, Allias Informacion mbi pronën: • Sipërfaqja totale: 40 m2. • Kati 1 Pjesë e një shtëpie private..

Enterprise

vv

lg

ts

yu

bm

Jepet me qera Garsionere, e mobiluar, siperfaqe 40 m2, kati i 6 me ashensor, tualet, kondicioner. Ne cmim perfshihet pastimi i garsioneres nje her ne muaj dhe wifi falas. Jepet me qera 30000 Leke ne muaj. ID e prones: BH 3241024 Përshkrimi i linkut, Best Home Real Estate Tirana,. Qera Tirane. Qera . Tirane. Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje, shtepia 2+1 300 euro, ka hapsire te mjaftueshme per te ndenjur 4 vajza . Kerkohen vajza ne. dot approved medications 2022. no limits magic build real debrid. janome 550e hoop sizes. encanto blender. squid forward proxy.

is kg
bk
ny

Workplace Enterprise Fintech China Policy Newsletters Braintrust meta internships summer 2023 Events Careers 2008 50 cent coin value.

tg
xh
wn
dl
eu
hm
ft
wq